O Nas

Marka Eko-Wallpaper powstała w 2016 roku przez dwóch pasjonatów druku wielkoformatowego. Ludzi pragnących swoimi produktami zmienić wnętrze Twojego domu. Od samego początku (przyświecał nam jeden cel – połączyć ekologię z niepowtarzalną aranżacją Twojego domu)  szukaliśmy rozwiązań ekologicznych i przyjaznych środowisku. Udało się to osiągnąć dzięki technologii HP Latex, który swoim zakresem barw i co za tym idzie odwzorowaniem kolorów nas oczarował. Od tego czasu prężnie działamy na rynku lokalnym, jaki i krajowym oraz poza granicami Polski, drukując dla Ciebie, jak również współpracując z Dekoratorami Wnętrz oraz Profesjonalnymi Fotografami z całego Kraju.

Firma Eko-Wallpaper powstała dla ludzi, którzy cenią sobie oryginalny i niepowtarzalny wystrój wnętrz. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich tych, którzy mają własne, ciekawe pomysły na zaaranżowanie własnego mieszkania, ale nie chcą korzystać z gotowych rozwiązań, które ich ograniczają.

Eko-Wallpaper jest producentem FOTOTAPET oraz FOTOOBRAZÓW. Dysponujemy milionami zdjęć oraz możliwością wydrukowania własnych.

Eko-Wallpaper potrafimy sprawić, że obudzisz się w chmurach, a góry przeniosą się wprost do Twojego wyjątkowego domu. Dzięki nam mają Państwo możliwość stworzenia niespotykanej i niepowtarzalnej dotąd atmosfery sypialni, salonu, kuchni, pokoju dziecięcego, biura oraz restauracji.

Eko-Wallpaper nie ogranicza się do tworzenia wyjątkowego domu. Nasze produkty z powodzeniem znalazły zastosowanie w przedszkolach, szkołach oraz szpitalach, gdzie cieszą się dużym uznaniem i zainteresowaniem. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zakupów w naszym serwisie internetowym. Gwarantujemy ponadprzeciętną jakość naszych wyrobów oraz 100% zadowolenia.

Opinie o Eko-Wallpaper są jedno głośne i odzwierciedlają rzeczywistość. Najczęściej jesteśmy wyróżniani za:

  • w pełni ekologiczne produkty, a zarazem dbanie o środowisko
  • uczestnictwo w akcjach charytatywnych
  • jakość i odwzorowanie barw
  • terminowość
  • indywidualne podejście do klienta
  • radość naszych Klientów, jaką wywołują nasze produkty

 

Pamiętaj:
Eko-Wallpaper
 popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.
Posiadamy tylko ekologiczne materiały.
Nasz park maszyn jest w pełni sprofilowany kolorystycznie, co gwarantuje dokładne odwzorowanie barw Twojego wymarzonego projektu.
Na stronie Eko-Wallpaper ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

 
Eko-Wallpaper
Sprawimy, że twój dom stanie się wyjątkowy.